.

.

New
CYHO Паричникот Случај за Чест 7А, Премија СТП Кожа Случај w/Потпирачот, Картичка, Фото Рамка, Стандард прекривачот за Huawei Чест 7A - 6 Обоен, Прекрасна

CYHO Паричникот Случај за Чест 7А, Премија СТП Кожа Случај w/Потпирачот, Картичка, Фото Рамка, Стандард прекривачот

DEN 549.60

Количина на стоки
Достапно

Лесен пристап До Сите Копчиња, Камера, Звучник и Приклучок.Полнењето без отстранување на случај.Тенок Folio Паричникот Тип случај да се минимизира големо и целосно да се заштити вашиот паметен телефон.Се изгради во Картичката Џебови да Погодно Продавница ID, Кредитни Картички & Пари.Удобен за да Одговорите на телефонот без да се отвори случајот.Потпирачот Функција за Лице Време, Видео Гледа и Пораки.Лесен пристап До Сите Копчиња, Камера, Звучник и Приклучок.Полнењето без отстранување на случај.Тенок Folio Паричникот Тип случај да се минимизира големо и целосно да се заштити вашиот паметен телефон.Се изгради во Картичката Џебови да Погодно Продавница ID, Кредитни Картички & Пари.Удобен за да Одговорите на телефонот без да се отвори случајот.Потпирачот Функција за Лице Време, Видео Гледа и Пораки.Исклучителна изведба за резервирани дупка.Да се чувствувате добро во рака.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди