.

.

New
Коса за Сечење Алатки, 6 во 1 Електрични Коса Clipper Батерија Жилет Мажите Брада Тример Хлапак Губење на Машина за Сечење, За Мажите се Соочуваат со Бричење на Косата Тр

Коса за Сечење Алатки, 6 во 1 Електрични Коса Clipper Батерија Жилет Мажите Брада Тример Хлапак Губење на Машина

DEN 1336.80

Количина на стоки
Достапно

Тоа има 6 diffirent машина главата,да се намали diffirent косата на вашето лице.На прилагодливи клипинг чешел е применливо за клипинг губење на различни lengthes.Тоа донесува со висока цврстина на косата clipper ножеви.Тоа е на располагање за батерија се користи.супер убав дизајн-со Сечење должина за контрола на тркала.Одговара за двете бебе,деца и возрасни,Сечење на косата исто како чешла косата,брзо,лесно и безбедно.Спецификација : Боја : Grey Power : 5 W Моќ на Владата : батерија,ЕУ Plug Power Извор : World Wide Напон AC110-240 VWorking Време : По задолжен за 2 часа, тоа може да се работи за приближно 120minutes5 различни должина граница чешли : 1-4mm,3мм,6mm,9mm,12mm.Пакет Содржина(Спакувани во оригиналната кутија) : 1 x Главниот device1 x Полна големина тример head1 x Хлапак head1 x Носот тример head1 x Тело тример head1 x Дизајн тример head4 x Граница чешли(3, 6, 9, 12mm)1 x Прецизност тример водич comb1 x Тело тример водич comb1 x Чистење brush1 x Comb1 x ЕУ Charger1 x Base1 x прирачник за Корисникот.

Карактеристики на понудата

Color :
Grey
Power:
5W 
Power Mode :
Rechargeable battery,EU Plug
Power Source :
World Wide Voltage AC110-240V
Working Time:
After charge for 2 hours, it can work for approx 120minutes
5 different length limit combs:
1-4mm,3mm,6mm,9mm,12mm.
Package Content(Packed in the original box):
1 x Main device :
1 x Full-size trimmer head :
1 x Shaver head :
1 x Nose trimmer head :
1 x Body trimmer head :
1 x Design trimmer head :
4 x Limit combs(3, 6, 9, 12mm) :
1 x Precision trimmer guide comb :
1 x Body trimmer guide comb :
1 x Cleaning brush :
1 x Comb :
1 x EU Charger :
1 x Base :
1 x User manual :
Неодамнешно

Слични понуди