.

.

New
Црна Кањонот осветлена од месечина Бакнеж Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот осветлена од месечина Бакнеж Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло

DEN 1221.84

Количина на стоки
Достапно

Мирис : осветлена од месечина Бакнеж (Време на романтичен бакнеж на благата вечер, во дворот меѓу спиење сливи, рибизли и смокви со рози и ноќ цветаат јасмин околината, деликатна трага на мирис вклучува вас, како ако во сон).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : осветлена од месечина Бакнеж (Време на романтичен бакнеж на благата вечер, во дворот меѓу спиење сливи, рибизли и смокви со рози и ноќ цветаат јасмин околината, деликатна трага на мирис вклучува вас, како ако во сон).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди