.

.

New
Минималистички Темно Маслинесто Зелена Цвеќиња Шема Цвет PopSockets Swappable PopGrip

Минималистички Темно Маслинесто Зелена Цвеќиња Шема Цвет PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Симпатична Минималистички Темно Маслинесто Зелена Цвеќиња Шема Цвет за девојки.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди