.

.

New
(1-PK, Црна) Компатибилен TN450 TN-420 TN-450 Висок Принос Тонер Кертриџ Замена за Брат DCP-7065D Intellifax 2840 Intellifax 2940 MFC-7240 MFC-7360N MFC-7365DN Тонер за Принтер - Продадени од страна на Saouote

(1-PK, Црна) Компатибилен TN450 TN-420 TN-450 Висок Принос Тонер Кертриџ Замена за Брат DCP-7065D Intellifax

DEN 1331.52

Количина на стоки
Достапно

Пакет Содржина : 1 Пакет Висок Принос Црна TN450 тонер кертриџ.Страница Принос : 3,000 страници во црно тонер кертриџ при 5% покриеност (Буква/А4).Компатибилни печатачи : Брат DCP-7060 D DCP-7065 D Intellifax 2840 Intellifax 2940 MFC-7240 MFC-7360 N MFC-7365 DN MFC-7460 DN MFC-7860 DW ХЛ-2130 ХЛ-2132 ХЛ-2220 ХЛ-2230 ХЛ-2240 ХЛ-2240 D ХЛ-2242 D ХЛ-2250 DN ХЛ-2270 DW ХЛ-2275 DW ХЛ-2280 DW.Тоа ќе обезбеди вашиот печатач со комплетен сет на нови бои, така што може да продолжи да се печати предмети со професионален квалитет.Произведени од целосно автоматски машини со прецизна и ригорозни стандарди.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди