.

.

New
ZYXRGS Мачка Дрво Играчка за Качување на Дрво со Hammock Мачка Куќа Мебел Гребење Цврсто Дрво Мислења Скокање Обука Играчка (Боја : Злато)

ZYXRGS Мачка Дрво Играчка за Качување на Дрво со Hammock Мачка Куќа Мебел Гребење Цврсто Дрво Мислења Скокање

DEN 6746.40

Количина на стоки
Достапно

Притискање на пролет ќе се водат, привлекување на домашни миленици' внимание, повеќе интересно, енергичен, и агилни.Кадифен играчки, не-токсични и не мора да се грижите за повреда на вашето домашно милениче.На scratcher Плоча е специјално дизајниран за мачки да се изостри своите.Не грижете се за гребење на троседот и мебел повеќе.Погоден за мали и средни мачки и кучиња.Притискање на пролет ќе се водат, привлекување на домашни миленици' внимание, повеќе интересно, енергичен, и agile Plush играчки, не-токсични и не мора да се грижите за повреда на вашето домашно милениче's The scratcher Плоча е специјално дизајниран за мачки да се изостри their Do не се грижите за гребење на троседот и мебел anymore Suitable за мали и средни мачки и dogs Type : cats Material : Wood Color : Црна , Златна , Сива , Светло Сива , Жолта , Црвена Brown Size : М : 40*34*30 CMDue на екранот разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди