.

.

New
Romwe Мажите Атлетик Drawstring Половината Фитнес Тренингот Бокс Работи Панталони Jogger Спортски Краток

Romwe Мажите Атлетик Drawstring Половината Фитнес Тренингот Бокс Работи Панталони Jogger Спортски Краток

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Drawstring затворање.Машина За Миење.Ткаенини : Не-Водат, Машина за миење или професионална сува чиста.Дизајн : Атлетик брзо сушење, ултра-меки ткаенини, drawstring половината затворање шорцеви, редовно одговара за мажи.Повод : Погодна за вежбање, кошарка, фудбал, одбојка, тенис, возење велосипед, трчање или само за lounging околу куќата.Стил : Спортски стил, pefect да обезбедува удобен покриеност и комплетна опсег на движење.Големина : погледнете големината на табелата како што е подолу пред да нарачате (не големина).МалиПоловината Големина : 29.1-40.9", Хип Големина : 41.7", Должина : 13.8"/ СреденПоловината Големина : 30.7-42.5", Хип Големина : 43.3", Должина : 14.2"/ ГолемиПоловината Големина : 32.7-44.5", Хип Големина : 45.3", Должина : 14.6"/ X-LargeПоловината Големина : 34.6-46.5", Хип Големина : 47.2", Должина : 15"/.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди