.

.

New
Machengxix Рачно Огледало LED Шминка Огледало со Светлина Светилка со Складирање Десктоп Ротирачки Козметички Огледало Светлина Прилагодливи Затемнување USB Суета Оглед

Machengxix Рачно Огледало LED Шминка Огледало со Светлина Светилка со Складирање Десктоп Ротирачки Козметички

DEN 1610.40

Количина на стоки
Достапно

Тоа може да се користи дома од мажи, жени, и деца, и кои се користат во салони за коса и берберот продавници. ●шминка искуство 360° прстен пополни светлина дава светлина. ●Светло и темно допир за да го прилагодите да се избере светлината што ви одговара. ●На аголот од огледалото може да се прилагоди од страна на 180° нагоре и надолу. ●Мали предмети, може да биде ставен на база.Име на производ : LED Светло Шминка Mirror Material : Пластика / Стакло / Metal Color : White Mirror дијаметар : 156mm Battery капацитет : 800m Ah Charging време : Околу 2 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди