.

.

New
ЦИЕ 10Pack M6 x 250mm Целосно Навој Род Студ 304 од не 'Рѓосувачки Челик 0.236x10Долг Навој Завртка, Десната Рака Тема Бар Studs Прачки за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки, M

ЦИЕ 10Pack M6 x 250mm Целосно Навој Род Студ 304 од не 'Рѓосувачки Челик 0.236x10Долг Навој Завртка, Десната

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

【Пакет Вклучуваат】10pcs M6 x 250mm Навој Род, може да се drilled, се сече, се загрева и облик. 【Параметар】Тема Кол. : M6; Конец Теренот : 1.5 mm; Должина : 250mm / 9.84"; Конец Стил : Десната Рака. 【Материјал】Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, одлична отпорност на корозија и анти- ' рѓа способност за долг животен век. 【Сите Тема】Користи за собранието прицврстување, завртка во навој ореви или прислушувани дупки. 【Апликации】Совршен за сидро завртки, стеги, закачалки и U-завртки и многу повеќе проекти каде метална прачка со континуирано провира или без глава или обликувани совет е потребно.Зошто Избор Нас ? - 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век. - Целосно навој прачки се широко применети во многу наврати. - Водител на завртки, стеги, закачалки и U-завртки и многу повеќе проекти каде метална прачка со континуирано провира или без глава или обликувани совет е потребно. - Навој прачки се сврзувачки елементи кои завртка во навој ореви или прислушувани дупки, што собранието на компоненти.Спецификација : ▼ Име На Производ : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Целосна Тема Завртка ▼ Тема Кол.M6 ▼ Нишка на Теренот : 1.0 mm ▼ Вкупна Должина : 250mm / 9.84"; ▼ Тема : Десната Рака Тема ▼ Боја : Сребро Тон ▼ Пакет Содржина : 10 x Целосно Навој Прачки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди