.

.

New
Контрола на пристап Систем Core Контрола, DC12V Пристап Контролер Целосно Затворена Дизајн за Статистика за Дома(IC)

Контрола на пристап Систем Core Контрола, DC12V Пристап Контролер Целосно Затворена Дизајн за Статистика за

DEN 1761.60

Количина на стоки
Достапно

Тоа има карактеристики на висока примање на чувствителност, мали работат на струјата и еден DC напојување.Сосема нов и висок квалитет на Читач на картички за Пристап на Системот за Контрола.Нема механички абење и трајност.Ниска цена, со висок перформанс и добра чувствителност.Прашина-доказ, влага доказ и целосно затворена дизајн го прави лесно да го инсталирате во тешки услови, како што се на отворено.На 103 A-26/34 е 125 KHz не-контакт Wiegand ID читач на картички со напредни RF приемник линија дизајн и вградени микро-контролор, во комбинација со ефикасен алгоритам за декодирање за да се заврши 64bits Само за Читање uem4100 компатибилен ID.Картичка (ЕМ картичка) reception Features : Сосема нов и висок квалитет на Читач на картички за Пристап на Системот за Контрола.Тоа има карактеристики на висока примање на чувствителност, мали работат на струјата и еден DC напојување.Ниска цена, со висок перформанс и добра чувствителност.Прашина-доказ, влага доказ и целосно затворена дизајн го прави лесно да го инсталирате во тешки услови, како што се на отворено.Нема механички абење и трајност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : ABSColor : Black Card читање тип : TK4001/4100 Working влажност :

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Card reading type:
TK4001/4100
Working humidity:
Card reading distance:
0.5S
Working current:
0-100MA
Format:
WIEGAND26/WIEGAND34
Card reading distance:
100mm
Package weight:
approx.100g
Built-in speaker:
buzzer, control LED and buzzer
Working frequency:
125KHZ
Card reading time:
Power:
DC12V
Package List:
1 * Card Reader :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thanks for your understanding! :
Неодамнешно

Слични понуди