.

.

New
RZHJYR Када Четка, Сунѓерот Плочка Четка, Тенџере Чистење со Четка Сунѓерот, Погоден за Бања и Кујна (Боја : Бела)

RZHJYR Када Четка, Сунѓерот Плочка Четка, Тенџере Чистење со Четка Сунѓерот, Погоден за Бања и Кујна (Боја :

DEN 955.20

Количина на стоки
Достапно

1. Направени од високо-квалитет влакна и пластика, силни и издржливи. 2. Сува и влажна двојна цел, широката примена опсег, лесен и брз. 3. Висок квалитет на влакно памук, влажно и суво, деконтаминација без да остават траги, погоден за плочки, чешми, тоалети, итн. 4. Мек сунѓер четка, може да се вклопат на теренот многу добро, силна деконтаминација, без повреда на рацете. 5. Тоа е мора да се има избор за вашата кујна и бања.Име : чистење brushmaterial : plastic Weight : 40g Size : околу 13.5x8x5.5cm Color : црна, white You ќе добивате : Чистење со четка*1 If постои било каква непријатна ситуација за време на користењето на, ве молиме слободно да ме контактирате.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди