.

.

New
Dltmysh Завртки M3 M4 M5 M6 М8 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик Половина Круг Копчето Главата со Миење Внатрешна Хексадецимален Штекер Ален Завртки Болт (Должина : 80mm, Големина :

Dltmysh Завртки M3 M4 M5 M6 М8 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик Половина Круг Копчето Главата со Миење Внатрешна

DEN 1490.40

Количина на стоки
Достапно

Dltmysh.Нерѓосувачки челик рамка направена од 304 од не ' рѓосувачки челик, погоден за различни прилики.Тоа е широко се користат во домови, канцеларии, дрвен мебел, поправки и пронајдоци.Има широк спектар на употреба и е погодна за домови, гаражи, фабрики, фабрики, фабрики, фабрики, автомобил врати, рачки, гранки, славини, копчиња и други фиксни машини и апарати за домаќинство опрема.Различни големини се на располагање за да одговараат на различните потреби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди