.

.

New
Isoplus Масло Сјај 2oz Може да Судење Големина

Isoplus Масло Сјај 2oz Може да Судење Големина

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Косата лекар во да!.Навлажнувачки & Состојбата.Телото, Volume & Сјај.За најдобри резултати, користете пред стил.Навлажнувачки & состојбата.Тело и волумен.Сјај.Косата лекар, во некој може.Не содржи ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ кои ја осиромашуваат озонската обвивка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди