.

.

New
Liyeeo Деца Камера Печатите Слики се Појави Веднаш се Печати Камера за Отворено за Деца(Сина)

Liyeeo Деца Камера Печатите Слики се Појави Веднаш се Печати Камера за Отворено за Деца(Сина)

DEN 811.20

Количина на стоки
Достапно

Фотографирањето и печатење се направи во една машина, лесно да се печати, размена на инстант купони, привлекување на децата да ги истражуваат бескрајна забава.Еден клик печатење, фотографии се прикажани во секунди, одберете фотографии за да испечатите, и може да се одржи на прекрасен момент во вашата рака во неколку секунди.Мали дизајн, лесна тежина, лесно за деца да се сфати лесно, не се уморни, постабилна и јасно снимањето.Се попогодни од обични дигитални камери, погоден за носење кога ќе излезе, и може да се даде на децата како подарок.Црни и бели фотографии, печатени слики, може да биде исполнет со боја потези, се посветам на децата имагинација.Функција : 1. Еден клик печатење, фотографии се прикажани во секунди, одберете фотографии за да испечатите, и може да се одржи на прекрасен момент во вашата рака во неколку секунди.2. Фотографирањето и печатење се направи во една машина, лесно да се печати, размена на инстант купони, привлекување на децата да ги истражуваат бескрајна забава.3. Мали дизајн, лесна тежина, лесно за деца да се сфати лесно, не се уморни, постабилна и јасно снимањето.4. Црни и бели фотографии, печатени слики, може да биде исполнет со боја потези, се посветам на децата имагинација.5. Се попогодни од обични дигитални камери, погоден за носење кога ќе излезе, и може да се даде на децата како подарок.Како да го Користите : 1. Кога вчитување на хартија, ве молиме отворете хартија оддел нанадвор од двете страни, и го стави на печатење на хартија во правилна насока.Ве молиме користете Прибл. 57 x 25мм / 2.2 x 1.0 во термички печатење на хартија.Ве молиме внесете хартија во правилна ориентација и оставете дел од надвор.2. Долго притиснете го копчето за 2 секунди за да го вклучите или исклучите уредот, кратко притиснете за да се префрлите на камерата.3. Еден притиснете еднаш за да направите фотографија, долго притиснете копчето за снимање.4. Допрете печати копче за да направите фотографија и печатење на фотографијата веднаш; моменталната фотографија може да б.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди