.

.

New
Златна Ѕид-монтирани лак Екранот Стојат, 3-слој Железо Уметност Метал Помине Продавница Ѕид Козметика Етерично Масло Полица, 4 Стилови за да Изберете Од, Голем Капац

Златна Ѕид-монтирани лак Екранот Стојат, 3-слој Железо Уметност Метал Помине Продавница Ѕид Козметика Етерично

DEN 6936.00

Количина на стоки
Достапно

Мулти-слој простор за складирање : Постојат три-слој полица дизајн, и на работ на секој слој има предност во анти-капка дизајн, кој може да го спречи лак од паѓање и да се задржи стабилен.Простор за заштеда на енергија : едноставна форма, 4 стилови за да изберете од, слободен комбинација, инсталација метод не е само лесно да го инсталирате, но исто така и многу стабилна и цврста, силна товарот капацитет.Широк спектар на употреба : Овој приказ решетката е погодна за убавина, продавници, ноктите продавници, фризери, облека продавници и семејства, и можат да бидат применети на различни ѕид стилови и продавница декорација стилови.Лак екранот стојат : Тоа може да биде украсена со исклучителна форми за да привлечат повеќе клиенти внимание, и тоа исто така може да се користи како подарок за роднини и пријатели или празник подароци.Складирање рек : стабилна структура, висока-квалитет задебелена челична рамка, рака-заварени рамка е фирма, површината е мазна и круг, по високи-температура на печење боја, тоа е отпорно на гребење и не избледуваат.Производ parameter Name : лак Екранот Stand Size : 60x80cmmaterial : metal Color : golden Number на кат : 3 floors Style : 4 стилови за да choose Wide опсег на употреба : чувајте лак, кармин, етерични масла, perfume Features : стилски форма, железо материјал, висока температура на печење лак, водоотпорен, не-исчезнува, цврсти и издржливи, и може слободно да се исти и combined Tips1. Над големина параметри се сите мери, ќе има некоја грешка од 1~ 2mm, ви благодариме за вашиот understanding2. Поради недоследноста на мониторот калибрација, боја на производ се прикажани во слика може да биде малку различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди