.

.

New
Tanooki Комбо Pack (PS4) (Hardcase, Костец, Touchpad Налепница) (PS4)

Tanooki Комбо Pack (PS4) (Hardcase, Костец, Touchpad Налепница) (PS4)

DEN 762.24

Количина на стоки
Достапно

Костец подобрување на контрола на контролер.нуди заштита од оштетување на контролите.подобрување на чувство на допир.ја спречува чувството на испотени раце.touchpad налепница.PS4 контролер Компатибилни.tanooki дизајн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди