.

.

New
Дома Помине Уметност Крива Помине Уметност Опрема Притиснете Tools Помине Уметност Алатки Метал Врежана Мувла Професионални

Дома Помине Уметност Крива Помине Уметност Опрема Притиснете Tools Помине Уметност Алатки Метал Врежана Мувла

DEN 516.00

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет.големина : 1.45*1.37 во (петокрака ѕвезда Шема), 1.3*1.18 во (Срцето на Моделот).Материјал : ABS.Боја : розова.Пакетот вклучува : две сет на колекции ( 1 x петокрака ѕвезда Шема, 1 x Срцето Шема).големина : 1.45*1.37 во (петокрака ѕвезда Шема), 1.3*1.18 во (Срцето Шема)Боја : pink Package вклучува : две сет на колекции ( 1 x петокрака ѕвезда Шема, 1 x Срцето Шема)Материјал : ABS100% сосема нов и висок квалитет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди