.

.

New
Црвено Печурки Постелнина Поставува Farmhouse Опремени Кревет Листови Габа Растенија Kawaii Опремени Лист Постави За Деца Девојки Жените Спална Соба Оркестарот Розова П?

Црвено Печурки Постелнина Поставува Farmhouse Опремени Кревет Листови Габа Растенија Kawaii Опремени Лист Постави

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

♚♚ Вклучува - 1 Опремени Лист 39"W x 75"L x 16"H(99 x 190 x 41cm), 1 парче Pillowcase 20" x 30"(51x75cm).(Нема Рамен/Врвот На Состојба). ♚♚ Ткаенина - Мека и Брусен Микрофибер Материјал.Супер Меки Дише за Врвен Комфор.Живописни Бои и Сликата. ♚♚ Лесно -Длабок џеб опремени лист со еластична сите околу 4 страни,Безбедно и сигурно опремени за било душеци. ♚♚ Guanratee - даваме 100% гаранција за квалитет.ако не сакате да го,тоа е многу лесно да се врати,ве молиме остатокот увери дека во шопинг!. ♚♚ Функција-Одлично крои и изработка.Со состојба на уметноста Дигиталната технологија. (Најдобро за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гостинската соба, детска соба, RV, одмор дома.Одличен подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и Божиќ).Пакет содржи : 1* опремени лист, 1*Pillowcase ЦЕЛ СЕГА, ризик - слободни.нашите високо квалитетни дизајни одговара на било какви оркестарот .High-end Опремени Лист Поставени Модел Сет Постелнина, едноставно украсување вашите простории во секое време сакате, со што ќе се чувствуваат свежо и за годината употреба!Долготрајни : Изработени од 100% полиестер микрофибер, листот сет нуди долга-трајни сила, anatural мека рака се чувствуваат.Големина Информации : : Твин големина (2 парчиња Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 39"W x 75"L x 16"H(99 x 190 x 41cm), 1 pillowcase 20" x 30"(51x75cm).Персонализирате вашата спална соба : Прекрасен дизајн и печатење шарени, прави вашата спална соба уникатна и носи прекрасен сон.Инструкции за перење Машина за миење посебно во ладна вода,се откажам сува, не кајгана.Повод : мека Опремени Лист постелнина поставува наменети за Деца ,Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџерите.Оваа Опремени Лист собата е исто така погоден за целосна сезони, Пролет, Лето, Есен и Зима.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.Како ноќта на Вештерките, Црн петок, Мајки и Татковци, на Вљубените ,Мајка - Татко Ден Сајбер понеделник, Божиќ, итн.ќе се допаѓа : ) 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - слободни.Ние сме посветени на обезбедување на имате одличен искуство, од моментот кога ќе поставите вашата нарачка, додека спиеш на вашата нова постелнина прв пат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди