.

.

New
PofA Мини Рашири Филм Тркалаат - Јасно, 5 Инчен x 1000 Метри x 80 Мерач (20 Micron), 2 Ролни со Пластична Рачка Фармацевт, Индустриски Тешки Намали Заврши за Пакување, Превозот, Па

PofA Мини Рашири Филм Тркалаат - Јасно, 5 Инчен x 1000 Метри x 80 Мерач (20 Micron), 2 Ролни со Пластична Рачка

DEN 429.12

Количина на стоки
Достапно

ИНДУСТРИСКИ ТЕШКИ ВОДАТ ЗАВРШИ - производот мерки 5" x 1000 Метри, 3" Core, 80 Мерач (20 Micron), Јасно, 2 Рол 1 Пластични Рака Фармацевт.Во потрага по најсилниот ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ пакување филм?Pof A е совршено место.Овде, во Pof A нашите Пакување Филм е направен од најдобрите материјали да се толерира повеќе и рафинирани супериорен, индустриска сила и издржливи рашири филм заврши.Плоскости филмот со својата дебелина цврсто обезбедува производи.Пробајте го сега РИЗИК со нашите Пари Гаранција за враќање.МУЛТИ ЦЕЛ SHRINK WRAP - Пластична фолија може да се користи за складирање, комерцијални цели.Нашите Пакување Филм го задржува вашата стока безбедно за време на транзитот.Совршен за заштита на вашите krabičkách, кутии, палети, кревет, кауч, табели и друг мебел.Побрзо отколку здрав и снимање.НАЈДОБРА ЗАШТИТА за ВРЕМЕ на транзитот - Нашите плоскости филм држи до себе.На shrink wrap има сјајни и лизгава надворешните површини, па тоа е безбедно од прашина, вода, оштетување итн.за време на транзитот.Нашиот филм е најдобро решение за сите ваши пакување, транспорт, движење, чување потреби.Пластични заврши спречува лепење на палети едни на други.Филмот го задржува вашата резерви повеќе заштитни и безбедно кога се превезува во контејнери, автомобили или камиони итн.ЕКОНОМСКА АЛТЕРНАТИВА ЗА КОМПАНИИТЕ И ГОЛЕМИ БИЗНИСИ - Пребарување за подадена рака кои пак и заврши мали предмети, кутии, палети и големи пратки безбедно и сигурно?Pof A производи се во Работната/перформанси ефикасно-се однесува побрзо и securer од twine, лента & здрав.Е совршена алатка за секој трговец, дистрибутери, производители, трговци на големо, продавачи и други пакување, транспорт и движење на компаниите.СУПЕР ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Ова Пакување Филмот е супер лесно да се користат сами, без алатки или машини потребни.- Ние сме убедени во квалитет и трајност на нашите Намали обвива.Нашите водат заврши тек е самостојно да се почитуваат, секој слој на филмот се држи до следното за дополнителна сила.Добиете вашата врховниот рашири филм заврши денес од Pof A.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди