.

.

New
Taiuloo Храна Складирање Контејнерите со Капаци, Сет од 8 Течење-Доказ Ручек Бенто Кутија со Супа Првенство за на Училиште, BPA Free Храна Првично Садовите за Складирање во

Taiuloo Храна Складирање Контејнерите со Капаци, Сет од 8 Течење-Доказ Ручек Бенто Кутија со Супа Првенство

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

❤СЕТ НА 8 - пакетот вклучува голем контејнер за складирање со рачка и капак; цилиндрична супа чаша со капак; правоаголна ручек кутија со капак; плоштад steamer послужавник за голем сад; три симпатична мини плоштад храна контејнерите со капаци.Побогат и повеќе прифатлива ручек кутија сад во собата може да ги исполни сите ваши потреби.Не само за секојдневна употреба, но, исто така, да ги красат вашата кујна совршено. ❤БЕЗБЕДЕН 17 оз правоаголна бенто кутија x1; 7 мл плоштадот облекување контејнери x4; 17 мл супа првенство x1; филтер плоча x1 Боја : Сина ✔На движење без разлика Дали тоа е за работа, училиште, пикник, кампување, надворешна или внатрешна употреба.Комплетен сет на бенто кутија сад со капак е најдобар избор за вашиот удобен живот.Сите компоненти може да биде уредно спакувани во најголемиот сад без да се грижиш за хаос. ✔Свежи-Чување на Кутии Нашата храна садовите за складирање лесно можат да бидат наредени во кујната кабинети или провизии организаторите.Само да се стави на вашата омилена храна или овошје во нашите полиња на различни форми и затвори да ги задржите свежи. ✔Топлина Зачувување На плоштадот партиција со дупки во собата може да се зацврсти во средината на голем контејнер.Додадете топла вода на дното на партиција и нежно оџакот на мал ручек box на врвот лесно да ја одржите храната топла и свежо. ✔Перење и Одвод Голем контејнер може да се користи за миење на овошје и зеленчук.По чистење, само маска на партиција, го тоа нежно со твоите раце, и се излива вода преку мозоци дупка. ✔Замрзнувач Безбедно Високо-квалитетни plasitc храна контејнери нема да попуштат или да се загрози во замрзнувач за сигурен складирање на остатоци и да се направи-пред оброци.На херметички печат ја штити вашата храна од замрзнувачот изгори. ✔Машина за миење садови & Микробранова Безбедно(без капак) Нашите микробранова печка и машина за миење садови безбедно dinnerware ќе се ослободи од тешка работа.Заштедите драгоцено време, тогаш само оди да уживаат задоволство со семејствата и пријателите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди