.

.

New
Дона Бела Кавијар Длабоко Лицето Серум

Дона Бела Кавијар Длабоко Лицето Серум

DEN 472.80

Количина на стоки
Достапно

Опис : Оваа моќна формула веднаш затегнува кожата и видно ја зголемува цврстината на барање, според науката.Подмладителен природни состојки и растителни екстракти+ 24 К Нано Злато и помогнат на кожата фирма и дебели за тен дека се чувствува поздраво и да изгледа помлада.Започнете со минимизирање на линии и за сузбивање на возраст поврзани со дехидратација денес!Насоки : Мијат твоето лице со прочистувачки чистење гел и туп сува.Се применуваат на лицето серум и следат со Дона Бела Крем.Се применуваат секојдневно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди