.

.

New
Шетач Дожд Маска, Универзалниот Дизајн Шетач Додаток Големи Транспарентен Windows за Колички за Еден Колички за Џогирање Колички(М)

Шетач Дожд Маска, Универзалниот Дизајн Шетач Додаток Големи Транспарентен Windows за Колички за Еден Колички

DEN 1548.00

Количина на стоки
Достапно

【ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】Тоа лесно може да се отвори, за да може брзо да се отстранат, и брзо инсталиран и да се расклопуваат за практичноста на родителите. 【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】Дизајниран да одговара на повеќето стандардни големина еден колички, џогирање колички и колички. 【ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН】Заштити бебињата од дожд, ветер, снег, студ и прашина и голем транспарентен windows покаже совршен приказ. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Направен од високо-квалитет PEVA материјал, тоа е соодветно еластичност и е безбеден за деца. 【БЕЗБЕДНО и ПРАКТИЧНО】ЕДЕН суштински елемент за родителите да патуваат со нивните бебиња и да се обезбеди најдобра грижа во безбедна средина.Функција : 1. Направени од високо-квалитет PEVA материјал, тоа е соодветно еластичност и е безбеден за деца.2. Заштити бебињата од дожд, ветер, снег, студ и прашина и голем транспарентен windows покаже совршен приказ.3. Тоа лесно може да се отвори, за да може брзо да се отстранат, и брзо инсталиран и да се расклопуваат за практичноста на родителите.4. Дизајниран да одговара на повеќето стандардни големина еден колички, џогирање колички и колички.5. Еден суштински елемент за родителите да патуваат со нивните бебиња и да се обезбеди најдобра грижа во безбедна средина.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шетач Дожд Cover Material : PEVA Пакет Листа : 1 x Шетач Дожд Cover Note : производот е рачно да се измерат и не може да биде грешки.Производот е погоден за повеќето колички на пазарот, ако не, ве молиме да купите со претпазливост.Овој производ не може да биде соодветен за компактен/чадор колички.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Stroller Rain Cover
Material:
PEVA
Package List:
1 x Stroller Rain Cover :
The product is manually measured and there might be errors. The product is suitable for most of the strollers on the market, if not, please purchase with caution. This product may not be suitable for compact/umbrella strollers. :
Неодамнешно

Слични понуди