.

.

New
NBHFR 6pcs/Set Обоени Дете Најлон Коса Боја Четка Поставите Изведувач Акварел, Масло Четка за Деца Студент Неподвижна Слика Материјали

NBHFR 6pcs/Set Обоени Дете Најлон Коса Боја Четка Поставите Изведувач Акварел, Масло Четка за Деца Студент Неподвижна

DEN 2169.12

Количина на стоки
Достапно

Четка влакната се единствен во дебелина и природно, без прирачник се отстранува, така што четка совет ќе имаат форма и на слика ќе биде многу мазна.Собата е опремена со комплетен сет на двојно-број четки, со што се решава проблемот за почетници во изборот на четки и ги исполнува барањата на слика професионалци за четки.Бреза пен носителот, тешко текстура, долго користење на времето; едноставен атмосфера.Висок-квалитет најлон коса, полн пенкало врв цврстина, добри апсорпција на вода, мазна четка потези.Мазна текстура, цврсто тока пенкало совет, ефикасно спречување на пен совет од паѓа надвор од барел.Четка влакната се единствен во дебелина и природно, без прирачник се отстранува, така што четка совет ќе имаат форма и на слика ќе биде многу мазна.Собата е опремена со комплетен сет на двојно-број четки, со што се решава проблемот за почетници во изборот на четки и ги исполнува барањата на слика професионалци за четки.Бреза пен носителот, тешко текстура, долго користење на времето; едноставен atmosphere High-квалитет најлон коса, полн пенкало врв цврстина, добри апсорпција на вода, мазна четка strokes Smooth текстура, цврсто тока пенкало совет, ефикасно спречување на пен совет од испаѓање на барел[Име] : Бонбони Боја на Децата Четка Поставите[Боја] : 6 бои[Материјал] : најлон волна + злато алуминиумска цевка + заштита на животната средина пластични[Применливо] : Акварел gouache маслото[Карактеристики] : Увезени најлон material Good цврстина и elasticity The четка окно не е лесно да се падне мазна.Прекрасен изглед, безбедно и нетоксичен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди