.

.

New
Возач на автобус Симулатор (PS4)

Возач на автобус Симулатор (PS4)

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

Различни busses од различни земји и различни епохи ви гарантира различни патувања.Вистински градовите и предградијата на површина од 12 км нека ти се исполнат вашиот распоред на широк спектар на правци.Бројни можности за надградба и дизајн на автобуси - им даде на вашите возила свој личен допир.Различни временски услови и периоди од денот на побарувачката на вашиот адаптирана за возење однесување.Различни сообраќајни ситуации, како што се незгода, сообраќајниот метеж, ноќта дискови или долги патувања на побарувачката на вашиот вешто и осмислено акција.Опис на производот Сите на бродот, ве молиме, возењето е почеток.Punctually како пеколен ќе го стартувате вашиот работен ден како возач на автобус и транспорт вашите патници безбедно до нивната дестинација.Во метежот и вревата на градскиот живот, тоа не е секогаш лесно да се задржи до распоредот, да ги следат сообраќајните правила и да се претвори вашиот blinkers во право пресекот.Летање низ големите градови, како и бројни патувања во предградијата обезбеди разновидност и долгорочен возење задоволство!Автобуси од различни епохи и земји кои ќе ве придружува на вашите патувања.Купат нови автобуси со вашиот хард-заработени пари или дизајн веќе возила според вашиот вкус!Играте во слободен режим или ги исполни различните сценарија, додека живеете твојот сон за работа и да го преземе важна улога во јавниот живот!Сет Содржи : Blu Ray Диск.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди