.

.

New
LIZI Полици 3 Ниво Полица Shelving Единици,Мулти-Цел 201 од не ' Рѓосувачки Челик Мали Складирање Багажник,Товарот 153kg По Подот,за Кујна Livingroom Бања за Статистика (Големина : 80

LIZI Полици 3 Ниво Полица Shelving Единици,Мулти-Цел 201 од не ' Рѓосувачки Челик Мали Складирање Багажник,Товарот

DEN 945.60

Количина на стоки
Достапно

★Слој може да се прилагоди : 201 од не ' рѓосувачки челик багажник, одборот може да се прилагоди, постојат 2 датотеки, секоја датотека може да се прилагоди 6cm, погоден за ставање објекти на различни височини. ★ Широк спектар на апликации : за кујни, спални соби, бањи, канцеларии, итн., 'рѓа-доказ, отпорно на гребење и дент-доказ, за да се исполнат вашите долгорочни складирање потреби. ★ Храбар задебелување : задебелена 40mm нерѓосувачки челик ламинатни, храбар 38mm дијаметар, не е лесно да се наведнувам, имајќи помоќен, секој слој носи просек од 153kg. ★Животната средина жица полица : Мазна лакирана површина додава чувство на модата на секој дом декорација, и е не-токсични, безопасни и невкусна.Тоа го штити складирање полица од ' рѓа и корозија.Ногата може да се прилагоди за да ABS, не се лизга и отпорен на гребење.Одговори на нерамна патот површината. ★Customer Service : Ако не сте задоволни со нашата полица за складирање, ние ќе се обезбеди целосна наплата за 3 месеци.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Купувачот Информации. ! ! !Имаме многу стилови на полица полици, тие се цврсти и издржливи, и отсекогаш биле добро примени.Вие не може да тргне наопаку, ако изберете нас.Име на производ : 201 од не ' рѓосувачки челик rack Product модел : SC-3545 Layer оптоварување : просечна 153 KG по layer Material : 201 нерѓосувачки steel Size : Должина : 60/70/80/90/100/120cm Ширина : 30/35cm Висина : 80cm Number на кат : 3 layers Packaging cartons Note : Овој производ само продава полица полиците.Други елементи на сликата на екранот и не се вклучени во производот.Големината е 1-3cm грешка за рачно мерење, се надевам дека ќе може да се разбере.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди