.

.

New
CTP 9T1697 26 VQ Серија Кертриџ за Модел 943, 953 Хидраулични Ване Пумпа, Левата Рака Ротација, 16 GPM

CTP 9T1697 26 VQ Серија Кертриџ за Модел 943, 953 Хидраулични Ване Пумпа, Левата Рака Ротација, 16 GPM

DEN 7955.76

Количина на стоки
Достапно

26 VQ Серија.За Модел 943, 953. За Хидраулични Ване Пумпа.Левата Рака Ротација, 16 GPM.На VQH (Висок притисок) пумпи се специјално дизајнирани за повисок притисок и поголема брзина на работа.На VQH серија вработат роторот дизајн, кој го подобрува притисок способности на пумпата.Макс притисок рејтингот за VQH дизајни се движи помеѓу 3,300 и 3,500 PSI во зависност од моделот големина.VQH касети се меѓусебно со VQ серија пумпи.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.На CTP, нашиот фокус е да ви обезбеди со одличен квалитет замена Гасеница делови на добра вредност.Нашата нова замена на делови се подложат на напорни и строга инспекциските процедури за да се обезбеди квалитетот на нашите производи.Без разлика дали сте рударство бакарни руди на високи надморски височини во Чилеански Андите, или копање на канал за наводнување на семејната фарма, може да бидат сигурни дека нашиот тим и квалитетот делови ќе ви се врати секој чекор од патот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди