.

.

New
Ткаенина Туш Завеса,Риболов Отворено Спортски Полиестер, Водоотпорен Текстил, Печатење Декоративни Бања Завеси Вклучуваат Куки Сет (72〃w страна 72〃L)

Ткаенина Туш Завеса,Риболов Отворено Спортски Полиестер, Водоотпорен Текстил, Печатење Декоративни Бања Завеси

DEN 477.60

Количина на стоки
Достапно

Полиестер, водоотпорен крпа.Живописни бои, Јасна слика, Не исчезнува, Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.Не винил, Не PEVA, Еколошки.Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Вклучуваат 12 Куки.ТУШ ЗАВЕСА МАТЕРИЈАЛ : се Користи високо квалитетен водоотпорен polyesterfabric, 3 D печатење, Меки и удобни!Лесен за машина за перење.Не исчезнат засекогаш,материјалот животна средина пријателски,па само уживам во тоа слободно!ТУШ ЗАВЕСА ГОЛЕМИНА по желба : 59"w Страна 72"L 72"w Страна 72"L78"w Страна 72"L 84"w Страна 72"L ТУШ ЗАВЕСА Пакетот Вклучува : 1x туш завеса + 12 Hooks FAST ИСПОРАКА : Ние треба 2-4 работни денови за производот завесата, тогаш тоа ќе се испрати, за 7-15 работни денови подоцна, ќе ги добие.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни туш завеси.Нашата единствена & модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Нејзиниот брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, без голем трошок.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Додава вистинска вредност и длабочина на вашиот ентериер.Тие се водоотпорни и сува брзо откако ќе туш.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во pc монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди