.

.

New
Abcsea 1 Buc Вино Стакло Рек Под Кабинет,Stemware Рек Златни, Вино Стакло Носителот, Goblet Вино Rack Со Завртки,22cm 3 Реда

Abcsea 1 Buc Вино Стакло Рек Под Кабинет,Stemware Рек Златни, Вино Стакло Носителот, Goblet Вино Rack Со Завртки,22cm

DEN 355.20

Количина на стоки
Достапно

♦ ДОМОТ : Златна насликани железо чаша со вино rack додава еден допир на елеганција на вашата кујна или бар е décor.Со трајни изградба, решетката е лесно да се чисти и ќе трае цел живот.Вашата чаша со вино rack ќе го направи вашиот дом, или на лентата за берба. ♦ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : решетката доаѓа целосно состави, но бара инсталација.Хардвер вклучени за лесно монтирање.Инсталацијата е бриз со вклучени завртки и заштита.Се вклопува во повеќето кабинети. ♦ СКЛАДИРАЊЕ ОРГАНИЗАЦИЈА : Инсталира како многу полици како што треба под кабинети во вашата кујна, бар, трпезарија, или каде што сакате.Таа изгледа одлично и го задржува вашата stemware подготвени да одите за вашата следна импровизиран собир. ♦СООДВЕТЕН КАПАЦИТЕТ : 3 реда се одржи 6 чаши, 4 редови на чекање 8 чаши.Тоа може да се разликуваат во зависност од основата дијаметар на стакло. ♦ ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : ЕДНА чаша со вино држач и навртки.Производот Категорија : Насликани леано железо чаша со вино решетката.Материјал и боја : Направен од казна леано железо, класичен златна.Големини : Како што е прикажано на сликите погоре, но тоа беше се мери со рака, па би можеле да имаат некои многу мали грешки во податоците.Карактеристики : 1 : Златна насликани парична казна леано железо чаша со вино rack додава еден допир на елеганција на вашата кујна или бар е décor. 2 : Трајни изградба, решетката е лесно да се чисти и ќе трае цел живот, и лесно да се инсталира.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молам, не дозволувајте вашето дете допир мали делови како што се завртки при инсталирањето.ПОТСЕТУВАЊЕ : Кога инсталирате, ве молиме додадете околу 2 cm во должина од оригиналниот план, кој е погоден за вас да се промени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди