.

.

New
Направен во 1992 година Балони 30-ти Роденден Украси - Среќен 30-ти Роденден Балони Банер Материјали за Неа - се Зголеми Злато Среќен 30 Години Роденден Фото Backdrops Décor

Направен во 1992 година Балони 30-ти Роденден Украси - Среќен 30-ти Роденден Балони Банер Материјали за Неа

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

[Вие ќе добиете] - 1 Сет на розово злато 30-ти роденден балон украси, вклучувајќи 16inch "НАПРАВЕНИ ВО" балон составен од 6 букви, а 40inch "во 1992 година" балон составен од 4 броја, и слама, 1 тек на белата панделка. [Екстра големи димензии] - 40-инчен огромен број балон "во 1992 година", со 16inch писмо балон "произведено ВО", интересни и уникатни, во исто време со користење сјајна и око-фаќање на злато се зголеми, истакнувајќи вашиот 30-тиот роденден на тема, додадете повеќе да се забавуваат на вашата страна. [Сјајна 30 години] - Нашите злато 30 години партија резерви се совршени за вашиот 30-ти роденден и "НАПРАВЕН ВО 1992 година," тема партија декорација.Тоа е исто така добра позадина одбор реквизит за преземање на слики. [Сите виси] - може да се обеси во затворени простории или на отворено, како што се ѕидови, прозорци, соби, врати, балкони, двор огради, гранки, тавани, десерт маси, или на други места. [Забелешка] - На алуминиумска фолија балон нема да се плови, дури и ако тоа е исполнет со водород.Ве молиме да се држи на ѕидот или висат со јаже.Роуз Злато Направен Во 1992 година роденден украси карактеристики : 1, комплет вклучувајќи 1pcs 16inch "НАПРАВЕНИ ВО" балон составен од 6 букви, а 40inch "во 1992 година" балон составен од 4 броја, и слама, 1 тек на белата панделка.2, Совршен за 30 роденден или други "НАПРАВЕН ВО 1992 година," тема партија декорација.Answer : ___________________________ NOTE : алуминиумска фолија балон не може да се плови, дури и ако исполнет со хелиум, тоа нема да се плови.Ве молиме ставете го на ѕидот или висат со јаже.Надува : 1, се Најде на слама;2, Следете ги стрелките на ветер,стави на слама во средината на два слоја сребро хартија и почнете да се надува;3, Пополнете доволно за да нежно се повлече од слама, не јазол автоматско запечатување.Разбивам : 1, извади слама ние им даде на бесплатно;2, Вметнете ја цевката преку инфлацијата порите додека гасот доаѓа;3, Нежно притиснете го балон додека не е празна;4, а Потоа можете да ставете го настрана.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди