.

.

New
Erosebridal Божиќ Снегулка Бања Завеса 72 Wx78 L,Црвено Црн Бивол Plaid Туш Завеса за Бања Црвено Црн Мрежа Бања Оркестарот Завеса Божиќ Одмор Водоотпорен Завеса Поставува со ?

Erosebridal Божиќ Снегулка Бања Завеса 72 Wx78 L,Црвено Црн Бивол Plaid Туш Завеса за Бања Црвено Црн Мрежа

DEN 453.84

Количина на стоки
Достапно

Тоа е издржлив, навремено слободни и водоотпорен.Нејзините тренд начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, детска бања, гостин suite или хотел бања.Туш завеси е направен да издржи влага богати бања средини.Тоа е здрав, и помага да се задржи екстра вода splatters од добивање да излезе од туш.ажурирање на било бања деко тема. ♚♚Колокација : Нашата единствена & модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Во нашата продавница можете да најдете Прекривки Маска, Опремени Лист, Ќебе, Tapestry, Прозорец Завеса, Bedspreads ,Утешителот што се совпаѓаат со туш завеса, кој е многу удобен за вас.Обезбедување на безбедна и здрава средина за вас и вашето семејство.Дизајнот на нашите предмети за домаќинството е интересно и автентични. ✿✿Животната средина-Пријателски : Ние користиме високо квалитетни еко-пријателски мастило за Дигитално Печатење, подобро од ПВЦ, винил или пластични туш завеси. 2 Машина за миење , рака мие или избрише се чистат со влажна крпа.Можете Да ги користите дома, стан , condo, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште за капење, спортски клуб, теретана,бања тушеви, тезги, кади. ✿✿ Водоотпорен и Издржливи & Print : Машина перат,Водоотпорен,Обликот на задржување, Висока јачина, Еластична обновување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди