.

.

New
Кревање Стакло Вшмукување Чаша Двојно Менгеме Алуминиум Легура Керамичка Плочка Вшмукување Чаша Стакло Стакло Гранит Ракување Алатка Eliminator (Боја : Виолетова)

Кревање Стакло Вшмукување Чаша Двојно Менгеме Алуминиум Легура Керамичка Плочка Вшмукување Чаша Стакло Стакло

DEN 1932.00

Количина на стоки
Достапно

На рачен вшмукување чаша е многу погодна за инсталирање на голем формат стакло, апарати за домаќинство и кујната countertops.И на телото и на справи со се направени од алуминиум, кој има подобар јачина од евтини пластични алтернативи.На вшмукување чаша се направени од издржлив, без мирис гума, кој е ергономски.Ергономски дизајн и лесен за користење : секој вшмукување чаша има брзо ослободување и заклучување на менувачот.Зачувај обработка на време и труд.Направи ја олеснуваат работата и да се намали можноста за несреќи.Лесно да се контролира, погоден за секој да може да работи.Складирање и внимание : При користење на вшмукување чаша, чувајте го вшмукување чаша во чиста и сува околина.И се обрне внимание на навлажнувачки и заштита од сонце.Без вода и без масло.Површината на објектот треба да биде рамна, чиста, мазна и не-porous.Кревање стакло вшмукување чаша двојно менгеме алуминиум легура керамичка плочка вшмукување чаша стакло стакло гранит ракување tool Features : 1. На рачен вшмукување чаша е многу погодна за инсталирање на голем формат стакло, апарати за домаќинство и кујната countertops.2. И на телото и на справи со се направени од алуминиум, кој има подобар јачина од евтини пластични алтернативи.3. На вшмукување чаша се направени од издржлив, без мирис гума, кој е ергономски.4. Туркаат надолу на јазичиња на секоја подлога ќе се создаде вшмукување на подлога.5. Брза апликација и ослободување време се зголеми продуктивноста на работникот.Основни алатки : Save обработка на време и труд.Направи ја олеснуваат работата и да се намали можноста за несреќи.Лесен за користење : лесно да се контролираат, погоден за секој да работи, директно поправка на учениците за себе, и да донесе многу погодности за кревање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди