.

.

New
YUESFZ за Пети Straighteners,Гел Заштитник за Пети Пенкалата за Straightener Усогласување за Здравство Подготвуваат Заштитник Пети Сепаратор

YUESFZ за Пети Straighteners,Гел Заштитник за Пети Пенкалата за Straightener Усогласување за Здравство Подготвуваат

DEN 994.08

Количина на стоки
Достапно

Производот е перат, така што може да се употребуваат.Материјал : Гел.Големина : Една големина е погоден за повеќето (еластична за повеќето луѓе).Може да се носи без разлика дали ќе се носат високи потпетици или спортски чевли.за балерините, јогиите, спортисти, студенти кои носат високи потпетици, луѓе кои носат работа чизми, и услуга индустрија клиенти, кои поминат цел ден на нозе,.Олеснување на болката Ефикасно да се ублажи болката на valgus, чекан пети, трева пети, му помага на криво прсти исправи.Производ Details Material : Gel Size : Една големина е погоден за повеќето (еластична за повеќето луѓе)ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со оваа точка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди