.

.

New
Перо Пенкало за Допир на Екранот, Дигиталниот Молив Активни Пенкала парична Казна Точка Стилист Компатибилен со iPhone, iPad Про и Други Таблети (Сина)

Перо Пенкало за Допир на Екранот, Дигиталниот Молив Активни Пенкала парична Казна Точка Стилист Компатибилен

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

[Ергономски Дизајн] Тенок, елегантен и добро избалансиран во вашата рака, ова капацитивни перо има една убава чувствуваат и допир кога е во употреба.Таа промовира вашиот ефикасноста на работата, правење на цртање и пишување полесно од било кога. [Зголемена Точност] Со 1.5 mm парична казна совет да се добие дури и на најмалите детали во рамките на вашиот скици и цртежи, тоа отвора нови креативни можности и ви помага да се создаде широк спектар на уметнички ефекти. [Универзална Компатибилност] Еден специјалното пенкало за сите ваши дигитални производи, компатибилен со сите капацитивни екран на допир уреди, вклучувајќи ги и i Pad, i Phone, Samsung, Андроид телефони и најпопуларните таблети. [Quick Start] Нема спарување или стан да се плеткаме со, тоа може да биде користена од повеќе уреди истовремено.Unbox перо, кликнете на главното копче и веднаш почнете да пишувате со прецизноста, и леснотијата. [2 во 1 Совет Дизајн] комбинација на парична казна точка совет и решетката капа може да ги исполни повеќето од секојдневните потреби.Магнетното мрежа капа обезбедува заштита од прашина и штета, исто така, може да се користи како нормален совет кога екранот на допир за да го заклучите работи надвор од сила.Креативна алатка која е неспоредлив со други техники да се подготви, боја, боја или да работи на таблет.Мора да имаат за оние претворање на рампа во уметничка таблета, тоа отвора нови креативни можности и ви помага да се создаде широк спектар на уметнички ефекти — само како обичен молив, но со пиксел-совршена прецизност.На уметници сон доаѓа точно!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди