.

.

New
Свиња Слики на Платно Ѕид Уметност - Farmhouse Ѕид Оркестарот - смешно Свинче и Розева Пеперутка Сликарство - Фарма на Животните Постер Mural за Спални Бања и Кујна Врамени

Свиња Слики на Платно Ѕид Уметност - Farmhouse Ѕид Оркестарот - смешно Свинче и Розева Пеперутка Сликарство

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

ДИЗАЈН ИДЕИ : класичен farmhouse тематските image - смешно свиња носи венец игра со пеперутка, Овој имагинативен слика прави да се чувствувате опуштено и среќно.НАСЛИКАНИ од СТРАНА на СТРУЧЕН ИЗВЕДУВАЧ : Репродуцира од маслото дизајнирани и произведени од страна на нашиот тим.Со рачно насликани текстура во четка потези на печатите сликата изгледа, не постои разлика во ефектот, тогаш подобро отпечатоци само.ВИСОК КВАЛИТЕТ И ЛЕСЕН за НЕГА : Избледи отпорни на архивскиот мастила, вода-доказ и отпорно на гребење платно.Сите Материјали кои се користат се еколошки, не-токсични и невкусна.Pleace избрише со сува крпа само.ГОЛЕМИНАТА И ИНСТАЛАЦИЈА : голем mural е 12x16 во x1 панел, рака собраа, се протегала на soild дрво рамка, галерија-завиткани подготвен да се откажам со слободни ѕидни-монтирање на хардвер.ПРЕВОЗОТ И ПО-ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : пристигнат во 3-5 дена. 30 дена гаранција за враќање на парите на reciept на пратката.ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас во времето, и одговор на вашите прашања, во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди