.

.

New
Погледне во Вас да Стане една Келнерка и Срања. Келнерка Keychain, Епски Келнерка Подароци, за Пријатели

Погледне во Вас да Стане една Келнерка и Срања. Келнерка Keychain, Епски Келнерка Подароци, за Пријатели

DEN 657.60

Количина на стоки
Достапно

Келнерка KEYCHAIN - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат off!.ГРАВИРАЊЕ НИКОГАШ НЕМА ДА ИСЧЕЗНАТ ИЛИ ДА СЕ НОСАТ НАДВОР! - Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.ТАА Е ОТПОРНА НА ' РЃА, КОРОЗИЈА И промена на БОЈАТА - гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ЛУЃЕ, ОСОБЕНО АВТОМОБИЛ на СОПСТВЕНИКОТ ИЛИ ВОЗАЧОТ - Тоа е многу издржливи, и гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.НА ПРАВОАГОЛНИК со ГОЛЕМИНА - Тоа е совршен за монтирање повеќето копчиња, правејќи го овој одличен автомобил додаток!.Келнерка Црна Keychain е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, обезбедување на издржливи и долготрајни додаток.Гравирање никогаш нема да исчезнат или да се носат надвор!Таа е отпорна на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Оваа keychain е совршен подарок за било какви луѓе, особено автомобил на сопственикот или возач!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди