.

.

New
Половината Тример Слабеење Ремени Половината Тренер Обликувањето Neoprene Бедрото Shaper Висока Половината Ultra Light Бедрото Тример

Половината Тример Слабеење Ремени Половината Тренер Обликувањето Neoprene Бедрото Shaper Висока Половината Ultra

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Neoprene 20% Најлон.Рака Мие Само.Жешка Пот, Удобно, Трајни и Suitful.Силна налепница ви држи како тесни, како сакате.Поврзување на половината дизајн спречува лизгање совршено.Neoprene ткаенина ви дава мек и удобен се чувствуваат.Налепница со коса дизајн покажува исклучи прилично изглед.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди