.

.

New
EcoSwift Големина #5 10.5x16 Поли Меур Mailers Поместена Плик Превозот Снабдување Кеса x 10.5 16 инчи

EcoSwift Големина 5 10.5x16 Поли Меур Mailers Поместена Плик Превозот Снабдување Кеса x 10.5 16 инчи

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : #5. Димензии : 10.5" x 16".Искористен Простор : 10.5" x 15".Eco Swift самостојно справување со силна шевовите, во светот на двете страни, и лесна дното за максимална заштита.Количина : 1. Eco Swift поли меур mailer пликови.Авто-запечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате доказ.Наредени со балон за дополнителна заштита.Димензии : 10.5" x 16".Искористен Простор : 10.5" x 15".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди