.

.

New
Вие Засекогаш Ќе Биде Мојата Секогаш Дрвени Круг Знак Дрвени Плочи со Писмото Дрвени Дома Знак со Венец Солидна за Божиќ 16x16inch

Вие Засекогаш Ќе Биде Мојата Секогаш Дрвени Круг Знак Дрвени Плочи со Писмото Дрвени Дома Знак со Венец Солидна

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Пре-инсталиран виси кука го прави овој декоративни дрво знак лесно да висат на ѕидот.Произведено во САД.Ѕидот уметност знак е направен од високо-квалитет иверица.Дизајн и дрво е трајно печатени на дрво и ќе не чип, кора, или слабее.Совршен симпатична знак за вашата кујна, спална соба трпезарија и кафе бар област.Ова е прекрасен подарок за вашите најблиски!Споделување на вашата љубов, донесе едни со други поблиски и да го зајакне вашиот однос.Таму е закачалка на грбот, лесно да висат на ѕидот.Одличен избор за подарок на вашите пријатели и семејства.Направи вашиот дом и канцеларија оркестарот повеќе домот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди