.

.

New
Бебе Прво Самостојно Хранење Лажица Вилушка Сет, Младата Силикони Обука Прибор со Анти Задави Бариера,Бебе Led Weaning Лажици - Храна Одделение Меки Силиконски Анти-Зад?

Бебе Прво Самостојно Хранење Лажица Вилушка Сет, Младата Силикони Обука Прибор со Анти Задави Бариера,Бебе Led

DEN 145.20

Количина на стоки
Достапно

❤️ 100% РИЗИК КУПУВАЊЕ - Ние го прават нашите задоволството на клиентите нашиот врвен приоритет.Тоа е причината зошто ние го употреба со највисок квалитет со силиконска заедно со user-friendly дизајн и моќни вшмукување чаша за да ви овозможи со деца хранење материјали кои остане во место и е удобен за употреба!Ние сме сигурни дека вие и вашето бебе ќе се љубовта.Тие се многу погодни за потопување во пире храна за време на раните weaning на бебињата.Силиконски не содржат нафтени базирани на пластика или штетни хемикалии, како што се оние кои се наоѓаат во пластика.❤️ 100% ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ - Кога станува збор за квалитетот, ние не правиме никакви исклучоци - ние ги користиме само со највисок квалитет Не-Токсични материјали.маска за безбедност гигант плочи & tensil 3 4 предмети куп шишиња плоча шише upwardbaby производи чупка деца мат мислам стартер поставува стол патување sppons мал звук teething гума издавање utensil prespoon опрема девојка месец книга претходно вчитани maroon baby-led диода. ❤️ ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ, машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО - Овие машина за миење садови-безбедно деца лажици и предници не додадете на својот обем на работа!Да се исчисти, едноставно се фрли ги во вашата кујна или се вари ги за 2 минути.Овие садови може да се chewed, и бебето може да се практикуваат потопување во пире во раните фази на weaning.Тоа е исто така отпорен на стареење, сончева светлина, влага и хемиска отпорност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди