.

.

New
400pcs М3 Рамна Глава Алуминиум Заковки Рамна Глава Солидна сврзувачки елементи Занитвам Асортиман Комплет Наместен 4mm-16mm Должина

400pcs М3 Рамна Глава Алуминиум Заковки Рамна Глава Солидна сврзувачки елементи Занитвам Асортиман Комплет Наместен

DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век.Разумен Дизајн : Заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно.Практична Алатка : Занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила.Цврста и сигурна фиксација, и тоа не е лесно да падне.Вкупно 400 Заковки : Тоа е М3 занитвам сет кој вклучува различна големина заковки, може да се сретнат различни користење потреби.Примена : Совршен за автомобили, мебел и декорација на други електрични и индустриски производи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Цврсти Занитвам Материјал : Алуминиум со Дијаметар * Должина (mm) : M3*4, М3*5, М3*6, М3*8, М3*10, М3*12, М3*14, М3*16 Количина : 400pcs Пакет Листата : 50 * M3*4 50 * M3*5 50 * M3*6 50 * M3*8 50 * M3*10 50 * M3*12 50 * M3*14 50 * M3*16 Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Solid Rivet
Material:
Aluminum
Diameter * Length (mm):
M3*4, M3*5, M3*6, M3*8, M3*10, M3*12, M3*14, M3*16
Quantity:
400pcs
Package List:
50 * M3*4 :
50 * M3*5 :
50 * M3*6 :
50 * M3*8 :
50 * M3*10 :
50 * M3*12 :
50 * M3*14 :
50 * M3*16 :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Неодамнешно

Слични понуди