.

.

New
1966 Topps Денвер Broncos Тим Постави Денвер Broncos (Set) EX Broncos

1966 Topps Денвер Broncos Тим Постави Денвер Broncos (Set) EX Broncos

DEN 5040.00

Количина на стоки
Достапно

Тимот сетови, стартер поставува и многу направи големи подароци за било Денвер Broncos фан.Картички се вклучени во овој сет ќе се продава за ако се купи одделно.Некои клучни играчи вклучени се : Колаче Gilchrist, Ангажирање Тејлор и Wendell Hayes.Оваа 1966 Topps Денвер Broncos Тим Сет содржи 15 картички, кои се во просек Одличен 5 состојба. 100% Задоволство Гаранција за сите купувања.За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. 1966 Topps Денвер Broncos Тим Постави Денвер Broncos (Set) EX Broncos.Оваа 1966 Topps Денвер Broncos Тим Сет содржи 1966 Topps Broncos фудбал картички и го прави голем дар за било Broncos фан.Со преглед на повеќе од 15.000 тим сетови, Деканот на факултетот за Картички има Тим Поставува & Близина на Тимот Поставува само за секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи групи издадени помеѓу 1909 и 1979 година. Картички рангирана од страна на Вредност : 1966 Topps #32 Cookie Gilchrist : 4 - ВФ/EX 1966 Topps #45 Ангажирање Тејлор : 5 - EX 1966 Topps #34 Wendell Хејс : 7 - NM 1966 Topps #37 Ray Jacobs : 4 - ВФ/EX 1966 Topps #40 Јован Mc Cormick : 6 - EX/МТ 1966 Topps #43 Мики Колење : 5 - EX 1966 Topps #38 Чарли Janerette : 6 - EX/МТ 1966 Topps #44 Џери Sturm : 6 - EX/МТ 1966 Topps #39 Ray Kubala : 5 - EX 1966 Topps #31 Eldon Danenhauer : 5 - EX 1966 Topps #42 Боб Scarpitto : 5 - EX 1966 Topps #41 Leroy Мур : 5 - EX Поставите пад по одделение : Бројот на Картички во Собата 15 Просечен успех - Пондерирана според Вредноста 5.02 - EX Просечен успех - Unweighted 5.07 - EX Одделение Дефект 7 - NM 1 6 - EX/MT 3 5 - EX 7 4 - ВФ/EX 4 Деканот Картички нуди 100% Пари гаранција за Задоволство Гаранција за сите купувања.Само нас контакт во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе рефундирање на вашите пари или, кога е можно, да го замени на картички.SN : ТИМ #5771482.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди