.

.

New
Игла Threaders, Пластични Игла Threader за Рачно Шиење, Жица Јамка DIY Рака Машина за Шиење Алатка за Шиење Изработката

Игла Threaders, Пластични Игла Threader за Рачно Шиење, Жица Јамка DIY Рака Машина за Шиење Алатка за Шиење

DEN 71.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.MULTICOLOR ИГЛА THREADERS : пакетот вклучува избрани игла threaders на различни бои.Светли бои ги направи лесно да се видат и ќе се најдат нив лесно.ДОБАР КВАЛИТЕТ ЧЕЛИК ЖИЦА : челик жица е мек и флексибилен за да го користите, тенки и долги, што е лесно да се оди преку повеќето видови на игла око дупки.ЗА ДВЕТЕ РАЧНО И МАШИНСКО : Овие threaders се погодни за провира игла, особено лесен за провира оние игли со мала игла око, добро за шиење проектот и изработка на накит.ЈАСНО торба : Погодно за чување и одржување на игла threaders во место, можете да ги добиете брзо, кога ви е потребно.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Игла Threaders 12 КОМПЈУТЕРИ, добредојдовте водич, нашата 7*24 пријателски услуги на клиентите за мир на умот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди