.

.

New
CHUNSHENN Проширувач Супер Проширувач Портокал се Справи со Пет Извори Градите Проширувач Повлечете Exerciser

CHUNSHENN Проширувач Супер Проширувач Портокал се Справи со Пет Извори Градите Проширувач Повлечете Exerciser

DEN 455.52

Количина на стоки
Достапно

Вкупна Големина : 47x 9cm /18.5"x 3.5"(L*W);Големината на рачката Дупка : 8 х 4.5 cm/3.1"x 1.8"(L*W).Материјал : Метал,Пластика;Одговара Компатибилен со : Децата.Име на производ : Градите се Повлече Проширувач;Боја : Сребро на Ѕвонење,Orange.Net Тежина : 320g.Ве молиме погледнете за нашиот бренд"CHUNSHENN",купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Ве молиме погледнете за нашиот бренд"CHUNSHENN",купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Портокал се Справи со Пет Извори Градите Проширувач се Повлече Exerciser This се справи со влечење exerciser е лесно да се зафат и тоа е одличен начин да се задржи здравјето и подобрување на сила.Може да се вежба во различни начини на користење на овој влече exerciser : Повлечете надземни помага да се прошири uppeer назад,се повлече зад грб им помага да се изгради оружје и носители,holdout водат до страни им помага на зајакнување на горниот дел од грбот и рацете итн.Компатибилен со почетници,средината неколку извори во пролетта градите проширувач може да бидат отстранети за да се намали интензитетот на напнатост.После вежбањето Компатибилен со долго време,отстранетиот од изворите може да се стави назад и да се зголеми тензијата.Пакет Содржина : 1 x Градите се Повлече Expander Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди