.

.

New
2 Пакет 5 инчен Рашири Филм со Рачки, 1000 Ft се Намали Заврши за Палети Заврши, Јасно се Држат Пластични Движат Резерви се Водат Заврши, Индустриска Сила се Намали Заврш

2 Пакет 5 инчен Рашири Филм со Рачки, 1000 Ft се Намали Заврши за Палети Заврши, Јасно се Држат Пластични Движат

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Се водат Заврши : Рашири филм има само-лепило, високо ниво на транспарентност, не-токсични, заштита на животната средина, влага-доказ, водоотпорен, прашина-доказ, анти-корозија и други карактеристики.Тоа е пластичен филм за кои може да се поместуваат и завиткани цврсто.Издржлива Пластика Заврши : Нашата saran заврши, е изработен од пластика издржлив материјал, добар производ, транспарентност и добра еластичност, пробивајте отпорни, не е лесно да се пункција и нула за време на пакување.Парична казна Изработка : Нашата рашири филм е направен со прецизност, светлината работ на хартија цевка е уредна и не гребење.Посебно се Намали Филм : пластични водат заврши е направен од специјален материјал, тоа може да се користи за заштита на ткаенина мебел од нечистотија, дамки, rips, и гребнатини.Можете безбедно да се заврши овошје и зеленчук.Соберете Заврши со Рачка : Лесен за употреба рашири филм ролери со рачки, која може да се направи пакување процесот дури и побрзо и поефикасно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди