.

.

New
Расте Алхемичарот Моќ Неколку Комплет - Detox Серум (30ml / 1.01 мл) & Инстант Мазнење Серум (25ml / 0.84 мл)

Расте Алхемичарот Моќ Неколку Комплет - Detox Серум (30ml / 1.01 мл) & Инстант Мазнење Серум (25ml / 0.84 мл)

DEN 247.20

Количина на стоки
Достапно

На Detox Серум е масло-слободни лесни гел кој веднаш се апсорбира, видливо да го detox кожа на лицето оставајќи во потрага прозрачна додека враќање на кожата, текстура компромитиран од страна на урбан современ начин на живот.Резултат : на кожа изгледа значително здрава, мазна и блескава.*.На Detox Серум е масло-слободни лесни гел кој веднаш се апсорбира, видливо да го detox кожа на лицето оставајќи во потрага прозрачна додека враќање на кожата, текстура компромитиран од страна на урбан современ начин на живот.Инстант Мазнење Серум е иновативен анти-стареењето серум кој обезбедува инстант лифтинг ефект преку интензивна хидратација, брзо мазнење на кожата површината.Користете заедно за блескав, светли кожата.*.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди