.

.

New
FASJ Хранење Сад, Бебето Сад, Прибор Садови за Деца Години(Розева)

FASJ Хранење Сад, Бебето Сад, Прибор Садови за Деца Години(Розева)

DEN 388.56

Количина на стоки
Достапно

Двоен слој, компактен клипот, нема вода истекување, leakproof и топлина зачувување запечатување прстен, нема потреба да се грижите за супа истекување. 316 од не ' рѓосувачки челик, оксидација отпор и ati‑корозија, трајни производи за употреба.PP материјал, тоа не содржат BPA, отпорни на топлина, отпорни на корозија, без деформација.TPE силна не се лизга вшмукување чаша сад, цврсто adsorbed на маса, лесен за чистење.Двоен слој изолација, од не ' рѓосувачки челик внатрешна температура изолација, PP надворешниот заштита, внимателен и практични.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди