.

.

New
Merax 64 Долго Конзола Табела со 3 Фиоки и Долната Полица за Entryway, Ходникот, или Дневна Соба, Антички Бела

Merax 64 Долго Конзола Табела со 3 Фиоки и Долната Полица за Entryway, Ходникот, или Дневна Соба, Антички Бела

DEN 883.20

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран во екстра-долго, екстра-дебел Медитерански стил.Совршен за ходникот, дневната соба, den, библиотека, соба или студија.Вклучува 3 погодно фиоки за чување на важни објекти(18 кг тежина капацитет).Цврсто дрво рамка и 4 нозе може да се обезбеди за да се стабилни, екстра-дебел МДФ панел плочи е издржлив за долго време користење.Некои минимални собранието е потребно, едноставно прикачите на нозете и долниот дел на одборот.Тежина капацитет : Топ : 100lbs.Дното : 40lbs.Фиоки : 18lbs.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди