.

.

New
Роџер & Gallet Лаванда Royale Миризливи Сапун Бар 3.5 оз. Ограничено Издание

Роџер & Gallet Лаванда Royale Миризливи Сапун Бар 3.5 оз. Ограничено Издание

DEN 382.80

Количина на стоки
Достапно

Limited Edition, Лаванда Сапун.Роџер & Gallet е миризливи сапун е совршен за вашата секојдневна нега.Тоа е доволно нежна да може да се користи на целото ваше тело.Неговиот мирис е сигурно да се молам вашата целото семејство.Тоа е освежување и помага да се остави чувство на вашата кожа чиста и moisturized на целиот ден, долго.Својата тркалезна форма, го прави лесно да се одржи.Својот прекрасен мирис и елегантно пакување направи одличен подарок за вашите пријатели и семејството.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди