.

.

New
Акумулатори Замена на Батеријата Батеријата 1.2 V 1800Mah Subc Батерија Никел Кадмиум. 1.2 V 6Pcs

Акумулатори Замена на Батеријата Батеријата 1.2 V 1800Mah Subc Батерија Никел Кадмиум. 1.2 V 6Pcs

DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење на батеријата на ниското ниво на испуштање.Тој е компактен и батерија, така што може да се носат насекаде и во секое време,Лесен за употреба.Направени од високо квалитетен материјал, тоа може да се спречи истекување на електролити, се скрши и нула.Акумулатори карактеристики опширно долг работен век и висока ефикасност, Одлична за употреба.Карактеристики на батеријата Полнење алкални батерии.Заштита на животната средина материјал Одлични високо празнење / мозоци performance Superior Перформанси под ниски температури услови Повеќе време на висока потрошувачка уреди.Обезбедува одлични извори на континуирано напојување за вашиот devices High енергетска густина, долго траење на батеријата на ниското ниво на испуштање.Тој е компактен и батерија, така што може да се носат насекаде и во секое време,Лесен за употреба.Направени од високо квалитетен материјал, тоа може да се спречи истекување на електролити, се скрши и нула.Акумулатори карактеристики опширно долг работен век и висока ефикасност, Одлична за употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди