.

.

New
NBHFR 7Pcs Минијатурни Кука Линија Пенкало парична Казна Акварел Боја Четка во Собата за Цртање Gouache Маслото Четка Уметност Резерви (Боја : Сребро)

NBHFR 7Pcs Минијатурни Кука Линија Пенкало парична Казна Акварел Боја Четка во Собата за Цртање Gouache Маслото

DEN 6751.68

Количина на стоки
Достапно

Прецизност Поени - го Одржува Супер Казна Точка за Детални Сликарство.Анти пролевање - Четка со Месинг Ferrule Совршен за Фрустрација Слободни Сликарство.Најдобрите квалитет Најлон коса - Еластичен,Добра Боја Задржување и Полесно да се Чисти.За разлика од повеќето од овие четки имаат лесен зафат триаголен рачки.Ултра Издржливи - Трае Подолго.Прецизност Поени - го Одржува Супер Казна Точка за Детални Сликарство, Анти пролевање - Четка со Месинг Ferrule Совршен за Фрустрација Слободни Сликарство Најдобрите квалитет Најлон коса - Еластичен,Добра Боја Задржување и Полесно да се Чисти за Разлика од повеќето од овие четки имаат лесен зафат триаголен рачки.Ултра Издржливи - Трае Подолго Спецификација : Тип : Акварел Brush Hair Материјал : Nylon Handle Материјал : Wood Size : 23x1 1x3cm Package Вклучуваат : 1*Сликарство materials If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Type:
Watercolor Brush
Hair Material:
Nylon
Handle Material:
Wood
Size:
23x1 1x3cm
Package Include:
1*Painting materials :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Неодамнешно

Слични понуди